EFT TERAPIE

Pod zkratkou EFT se skrývá anglický název Emotional Freedom Techniques, který bychom mohli přeložit jako techniky emoční svobody.
 
EFT řadíme mezi metody energetické psychologie. Vychází z objevu, že příčinou všech negativních emocí je porucha v našem energetickém systému. Stejně jako čínská akupresura či akupunktura, také EFT pracuje se soustavou meridiánů. Meridiány jsou energetické dráhy, jimiž proudí životní energie. Je-li dráha zablokovaná, projeví se tato blokáda v našem životě jako konkrétní problém. Může jít o fyzické bolesti, chronické nemoci, psychické problémy, alergie, traumata,...
 
Při terapii poklepáváme na EFT body na těle klienta. Spolu s tím klient popisuje svůj problém včetně všech pocitů a emocí, které s ním má spojené. Díky stimulaci těchto bodů se energie v těle opět harmonizuje a proudí správným směrem. Dochází tak ke zmírnění a úplnému odstranění původního problému nebo potíží. 
S ČÍM VÁM MŮŽE EFT POMOCI:
 
 • fyzické problémy
 • chronické nemoci
 • strachy, fobie
 • traumata, posttraumatická stresová porucha
 • ženské problémy
 • závislosti
 • problémy ve vztazích
 • smutek, úzkost, žal, deprese
 • potíže s hmotností, poruchy příjmu potravy
 • obavy ze selhání, pocity viny
 • problémy s učením, soustředěním, prokrastinace
 • alergie, kožní problémy
 • zvýšení sebevědomí a další...

Objevte, jak vám EFT může pomoci

Stáhněte si eBook zdarma:

Reference:

Moni, trvalo to čtyři a půl roku. Měsíc co měsíc jsem se zavírala v koupelně a testem ruce čekala na vymodlené dvě čárky. Stále nepřicházely a já zažívala pocity bezmoci a zoufalství. Jak je možné, že se tak dlouho snažíme a miminko nikde? Přestávala jsem věřit, zoufala si a plakala jako nikdy. Období šílenství. Podstoupila jsem u Vás dvě terapie a vlastně ani nevím, jestli jsem v tu dobu vůbec ještě doufala, že se dočkám. Druhá terapie proběhla před pár měsíci a já teď konečně ČEKÁM MIMINKO!!! 🙂 Pořád tomu nevěřím. Děkuji Vám za podporu a citlivost. Děkuji Vám, že jste mi pomohla od zoufalých slz k slzám štěstí. JÁ BUDU MAMINKA!!! 🙂

Tereza L.

Už od dětských let jsem trpěla řadou nevysvětlitelných úzkostí, těžce se mi usínalo a bála jsem se jezdit autobusem či autem, protože jsem se bála, že se stane nějaká nehoda. Pak jsem se seznámila se slečnou Monikou a zkusily jsme EFT. Nevěděla jsem vůbec, do čeho jdu, tak jsem se nechala vést. Už během prvního sezení es mi úzkost postupně zmírňovala. Skoro jsem tomu nemohla uvěřit, že ťukání tak funguje. Postupně jsem se zbavila všech svých strachů a neduhů. Jsem vděčná za to, že mi můj osud dal šanci zažít, co je EFT. A ještě větší štěstí je to, když Vás vede tak skvělá, pozitivně naladěná osoba s velkým srdcem, Monika Navrátilová

Veronika J.

Byla jsem žena na dně, která už ztrácela veškerou naději. Ničilo mě už snad vše a hlavně já sama. Pak jsem požádala o pomoc Moniku a následně přišla nabídka zkusit EFT. Jela jsem tedy se svým přítelem na první setkání. Uvítala nás Monika a její láskyplný přístup. EFT bylo velmi příjemné a cítila jsem okamžité uvolnění v oblastech mého problému. Odstraňovaly jsme mé problémy s dětmi a mou velkou závislost na lásce. Byla to nádherná hodina, kdy jsem se uvolňovala. Prožila jsem bolest a vzápětí ji odstranila. Domů jsem jela plná energie, úsměvu a naděje. Druhý den jsem hned poznala, jak mi EFT pomohlo, když jsem v klidu zvládala útoky svých dětí. Další den se stal zázrak, kdy do našeho života vstoupil člověk, který nám pomůže pracovat s dětmi. A já se cítím velmi šťastně a vděčně. Těším se na další setkání s úžasnou Monikou a EFT.

Martina M.

U Monči jsem absolvovala několik terapií. Jednou z nich byla terapie zaměřená na odbourání mého pocitu viny z rozchodu s otcem mého dvouapůlletého syna. Resp. z toho vyplývajících obav a strachů, jak všechno zvládnu sama a hlavně, jak to bude zvládat syn. V tom období měl zrovna nezvladatelné záchvaty vzteku, které se nedaly nijak zmírnit nebo vyřešit v danou chvíli. Odťukávaly jsme s Mončou moje obavy z toho, že to nezvládnu a že další jeho výlev vzteku neustojím. Výsledek byl (ostatně jako vždycky u Monči) skvělý. Já jsem si jako máma začala věřit a můj syn tu důvěru ze mě zřejmě vycítil a vycházíme spolu jako kamarádi, kteří se spolu dokáží na všem domluvit. Dokonce žádné podobné záchvaty v takové míře už jsme nezažili.

Lenka Z.

Měla jsem problémy s velkými nánosy lupů a tvořila se mi ložiska. Musela jsem vyčesávat a do toho to svědilo, pořád jsem se škrábala. K tomu jsem měla potíže s ekzémy. Naposledy se mi osypalo břicho a záda a myslí si, že to bylo z bylinek, které mi předepsala bylinkářka. Po terapii EFT, kterou jsem absolvovala se slečnou Monikou, se mi svědění zlepšilo a ekzém začal mizet až se vytratil úplně. Mám z toho ohromnou radost. Děkuji.

Jana N.

Můj přítel a já jsme byli na EFT u Moniky. Své dojmy jsem již zmínila, ale dojmy přítele ne. Můj přítel měl těžkou autonehodu a stále ho bolela hlava a za krkem. Rozhodla jsem se, že ho vezmu s sebou k Monice na EFT a uvidíme, zda to pomůže. Když se vrátil z terapie, byl velmi uvolněný, neměl bolesti a měl velmi dobrou náladu. A tak mu to zůstalo i další dny. Den po terapii čekala přítele rehabilitace a sestřička byla velmi překvapená, že má přítel krk najednou tak uvolněný. EFT je úžasná metoda, která velmi pomohla mně i mému partnerovi.

Martina M.

Cena za terapii v délce 60 minut je 1000 Kč

Kde terapie probíhají?

 • v Brně 
 • ve Žďáře nad Sázavou

V Brně převážně úterní termíny, není ale problém dohodnout se jinak. 🙂

Ke slečně Monice mě přivedla úporná bolest kolem lopatky. Rehabilitace ani léky neměly dlouhodobý účinek. Monika mi nabídla terapii zvanou EFT. Z počátku jsem nevěřila, že mi nějaké "ťukání" pomůže. Byla jsem hodně skeptická, ale již po první terapii bolest ustoupila na snesitelnou míru a po druhé zmizela úplně.

Markéta P.

Terapii u Moniky doporučuji všem, kteří mají nějaká trápení. S Mončou jsem absolvovala EFT session na Skypu, kde jsme vyklepávaly mé nedořešené věci z minulosti. Cítila jsem se pak jako bych se zbavila závaží, které jsem s sebou všude zbytečně vláčela.

Eva H.

V dětském věku se u mě začaly objevovat problémy se sluchem. Trpěl jsem chronickými záněty středouší, které mě v dospělosti donutily podstoupit operaci, bohužel měla jen dočasný účinek. Před časem jsem narazil na velmi milou a přátelskou Moniku, která mě zasvětila do tajů techniky EFT. Po terapii se mé problémy ztratily, rozklíčovali jsme jejich příčinu a díky tomu jsme je všechny úspěšně odťukali. S klidným srdcem mohu přiznat, že tato technika je revoluční. Tímto děkuji slečně Navrátilové za její ochotu a pomoc.

Míra J.

Jednou jsem u slečny Moniky absolvovala EFT, které se týkalo mých bloků s problémovými vztahy v rodině. I po jednom sezení jsem cítila úlevu a dokázaly jsme s touto oblasti společně dál pracovat. Její služby tedy mohu upřímně doporučit všem, kteří věří, že se svými problémy nemusí být sami a že je mohou řešit.

Lenka Z.