SEMINÁŘE

Slovní spojení "osobní rozvoj" se za poslední roky stalo velmi skloňovaným. Všude čteme, jak je pro spokojený život nezbytné milovat sám sebe, že stačí správně vyslat objednávku a Vesmír nám splní i to nejtajnější přání. Každá sebe-rozvojová kniha je plná zaručených mouder o tom, jak najít toho pravého partnera nebo jak si do života "přitáhnout" nekonečnou hojnost. 

Znát teorii je jistě krásné, avšak sami určitě víte, že naučené znalosti jsou bez praxe k ničemu. Navíc nám v cestě za tím vším vysněným často stojí nejrůznější překážky, bloky, traumata nebo zkrátka jen NĚKDE děláme něco špatně.

Koneckonců - proč když se na nás ze všech stran valí literatura o osobním rozvoji, už dávno všichni nežijeme životem svých snů? 

V ČEM JE TEN HÁČEK?

 

 

Na podobné otázky budeme společně hledat odpovědi na našich tematických seminářích, které jsme pro vás připravily a stále připravujeme nové a nové. 

Mnohdy až díky hlubšímu ponoření se do tématu lépe pochopíme směr, kterým kráčíme nebo chybykterých jsme se dopouštěli cestou k našemu cíli a vytouženému životu. 

Naše semináře jsou plné tipů i praktických cvičení vždy podle konkrétního tématu, které si zvolíte.

Také nás zajímají vaše postřehy, názory a zkušenosti, které ve spojitosti s daným tématem máte a na semináři, budete-li chtít, dostanete prostor pro sdílení s ostatními. 

Vždy se snažíme, abyste si s námi čas na semináři maximálně užili a odnesli si z něj nejen příjemný pocit, ale i odpovědi na otázky, se kterými na něj možná přicházíte a samozřejmě také tipy a konkrétní postupy, jak můžete svůj život v té které oblasti zlepšit. 

Vyberte si z naší aktuální nabídky seminář,

který cítíte jako ten správný pro sebe.

Věnujte si čas, který vám dost možná otevře dveře k životu, po kterém jste vždy toužili.

 

Odvažte se...

být sami sebou...

vykročit za svými cíli a žít život svých snů.

 
Naše semináře vám k tomu jistě pomohou. 
 
Moc se na vás těšíme!