VÝKLAD KARET

Prožíváte složité životní období a hledáte možnosti jeho řešení?

Rozhodujete se mezi dvěma a více volbami?

Opakují se Vám stále stejné nepříjemné situace?

Chcete vědět, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor?

 

Díky výkladu karet získáte jasnější náhled na konkrétní životní situaci. Zjistíte, čeho se vyvarovat, co je důležité řešit, která cesta je nejvhodnější a co pro to můžete sami udělat. Prostřednictvím karet najdete odpovědi na otázky, které Vám pomohou při rozhodování a hledání Vaší cesty.

K výkladu používám tarotové, andělské, vílí a vykládací karty, v případě potřeby doplním výklad kyvadlem. Vždy se snažím klienta podpořit a najít řešení v jeho situaci. Poodhalíme minulost, pomůžu pochopit dění v přítomnosti a napovím, jak se chovat v budoucnosti.

 

Příklady otázek:

  • Jak jsem na tom s partnerem či s jinou osobou, jak se bude vyvíjet náš vztah?
  • Co se stane, když…
  • Jak na tom budu v nejbližší době s penězi?
  • Je pro mě tato práce ta pravá?
  • Mám přijmout tuto nabídku?
  • Co mám udělat pro to, aby se má situace zlepšila?
  • Co mi brání v úspěchu?
  • Jak na tom budu s láskou?

Reference:

Říká se, že každý máme nějaké svoje poslání v životě. Pro mě je právě Monča, někým, kdo s tím svým umí pracovat. Od srdce, s pokorou, láskou, pečlivostí a odevzdaností. Ať už se jedná o terapie, rady nebo jen vyslechnutí, práci s kyvadlem nebo o výklady karet. Právě výklady karet jsou pečlivě vypracované. Setkala jsem se s různýma kartářkama, léčitelama apod. Většinou je to pojato zvláštně nebo až moc obecně, takové tipování nebo jak to říct. Monika má ale svůj styl a její výklady vám nebudou nic nutit nebo vás strašit, ale naopak vám ukážou směr, cestu nebo vám odpoví na vaše otázky. A o tom by měl výklad být. Karty nejsou manuálem pro život, ale dalo by se říct taková nápomocná "mapka" kudy jít, jak najít směr, který je pro nás v tu chvíli směrodatný. Karty jsou příběhem k zamyšlení nad sebou samým a nad rozhodnutími, která chceme udělat. Lidskost a úcta k lidem a životu, kterou Monika díky svým darům rozdává a předává je neocenitelná. A já jsem moc vděčná, že jsem takového člověka potkala ve svém osobním příběhu.

Klaudie K.

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat Monče za precizní výklad karet a práci s kyvadlem. Již jednou jsem se na ni obrátila s prosbou o výklad mé budoucnosti, především vztahu. Všechno, co mi napsala, se naplnilo, a proto jsem ji znovu oslovila s odstupem tří let o další výklad, tentokrát všeobecně. Když jsem dostala odpověď, byla jsem překvapena, co všechno karty a kyvadlo odkrylo. Jako by mi četly myšlenky a napomohly mi s rozhodováním se, kterým směrem mám pokračovat. Ač je druhý výklad ještě čerstvý, pevně věřím, že je stejně propracovaný jako předešlý. Ještě jednou moc děkuji za velmi trefný, perfektně vypracovaný, pravdivý výklad. Děkuji Vám, Moniko, a přeji nadále hodně úspěšných výkladů. Závěrem bych chtěla dodat, že jsem vyzkoušela více kartářek, osobně i přes sms, ale jste druhá, která co napsala, to se naplnilo.Ta první, která stejně jako Vy znala, už nežije. Byla to osobní návštěva, paní byla již v té době vyššího věku, a to je před třiceti lety. S pozdravem a obdivem Vaše spokojená klientka

Štěpánka H.

Posláním Moniky je pomáhat lidem a ona toto poslání dělá s opravdovou láskou a poctivě. Má pochopení pro druhé, dokáže je zklidnit a dát jim naději a chuť do života. S důvěrou se na ni obracím, když cítím že se můj život má ubírat jiným směrem, když se cítím zaseknutá a nemohu najít správné řešení nebo když si potřebuji potvrdit, že jsem se rozhodla správně. Monika umí přesně vystihnout situaci a poradit, jaký postup je pro mne v dané chvíli nejvhodnější a s odstupem času mohu potvrdit, že její výklady byly vždy správné. Je to člověk s krásným a otevřeným srdcem a pokud potřebujete poradit také vy, mohu vám její pomoc vřele doporučit.

Jitka J.

Děkuji Vám za výklad karet. Váš výklad byl podobný mému, jen s nějakými maličkostmi. Jelikož si karet moc vážím a věřím jim, tento výsledek mě nepřekvapil.:-) Výborně udělaný výklad. Doporučuji každému člověku, který natolik "vyspěl", že bere karty jako možnost odkrytí příčiny potíží, strachu, nespokojenosti, ale zároveň si je vědom toho, že za něj nic nerozhodnou a nejsou za nic zodpovědné. Děkuji, Mončo. Miluji karty a jejich zdánlivě "skryté" významy. Umí nám citlivě otevřít téma, na které se ptáme a přitom ponechávají možnost volby. Naše myšlenky určují, jaká budou naše slova. Slova pak nabádají k činům a tvoříme si svůj život. Jste velmi empatická, intuitivní kartářka a těším mne, že jsme se potkaly.

Michaela Oreada

Výklad karet od Moniky byl vždy velmi zajímavý a pomohl mi s rozhodováním, ať už co se týče vztahu, práce, stěhování. Osobně výklad karet beru tak, že je to rada, případně varování, co se může stát, pokud nezměním přístup apod. Žádná nezměnitelná budoucnost. ale už teď můžu napsat, že leccos prostě "vyšlo" a stalo se tak, jak Monika viděla v kartách. V případě otázek vše ochotně vysvětlí. Rozhodně doporučuji.

Pavla A.

Cena za výklad karet je: 500 Kč

Slečna Monika na mne působila velmi profesionálním dojmem. S výkladem karet má evidentně dlouholeté zkušenosti a mohu říci, že vše, jak minulost, přítomnost, tak budoucnost sedělo a následně se i vyplnilo. Zbytečně se mne nevyptávala a tzv. netahala ze mě informace. Vše viděla především v kartách. Byla velmi milá a lidská a člověk se v její společnosti cítí prostě strašně dobře. Ráda se k ní vracím. Mohu ji vřele doporučit.

Dominika D.

Musím se přiznat, že výkladům karet jsem nikdy moc nevěřila. Ale jen do té doby než jsem poznala slečnu Moniku, u které mi celá předpověď z karet nesmírně seděla. Její výklad jsem si přečetla hodinu po rozchodu s přítelem a ona v něm o tom rozchodu psala. Nemohla jsem uvěřit. Dneska si pravidelně nechávám vykládat karty.

Veronika J.

S výkladem karet od Monči jsem byla moc spokojená. Je vidět, že kartám rozumí. Před časem jsem se jí ptala na bytovou situaci - táhla se nám koupě nového bytu. Ač jsem to ne úplně ráda slyšela, tak mi Monča řekla, že to ještě nějaký čas potrvá, že tam vidí problémy, které nebudou na naší straně, že je tam vliv někoho třetího...No prostě se ve všem trefila. Nemazala mi "med kolem huby" jen abych byla spokojená. Objektivně řekla, co jí karty ukázaly. Určitě se na ní ještě (několikrát) ráda obrátím. Doporučuju!!!

Irena T.